La „Competiția de Idei”, organizată în 21 martie 2024, la FSEGA, de către UBB Student i-Lab, am avut o experiență captivantă, plină de entuziasm și pasiune! Am interacționat cu studenți talentați care au prezentat concepte de afaceri solide și inovatoare, consolidând convingerea noastră în potențialul antreprenorial al tinerilor.

Am avut onoarea să avem alături un „special guest” excepțional, dl. Daniel Druhora, Regizor de film, Lector la University of Southern California și Expert în inovație socială.

Mulțumim tuturor participanților pentru ideile lor creative și pentru pasiunea demonstrată!

Ne așteaptă o călătorie plină de învățare și oportunități nelimitate!

Suntem recunoscători să facem parte din această comunitate și suntem aici să vă sprijinim în călătoria antreprenorială.